De Connemara is een prachtig gebied, wijds en ongerept met talloze meren en bergen. Niet voor niets vonden in de loop der tijd fotografen, kunstenaars, schrijvers en dichters hier hun inspiratie. Bij Clifden vind je de ‘Sky Road’, een adembenemend mooie kustweg.
Een bezoek aan het imposante, neogotische kasteel Kylemore Abbey uit 1920 is ook de moeite waard. Je kunt er een rondleiding krijgen, door het park wandelen en een bezoek brengen aan het winkeltje van de Benedictijnse nonnen, die er nog altijd wonen.
Charmante dorpjes in de Connemara zijn Roundstone, Letterfrack en Leenane. De laatste ligt aan het enige fjord in Ierland: Killary Fjord. Je kunt hier een boottour nemen en misschien dolfijnen zien, die vaak te vinden zijn waar het fjord uitkomt in zee. Bij vissersplaatsje Roundstone vind je The Roundstone Bog, een moeras waar je doorheen kunt rijden. De plek heeft een echt ‘einde van de wereld’-gevoel.
Je verblijft in één van de absolute parels uit ons aanbod: het sfeervolle Screebe House met een waanzinnig mooie ligging, een fantastisch culinair restaurant, een sauna (dompel in het meer om af te koelen), zwembad en een jacuzzi mét zeezicht. Elke kamer is stijlvol, modern en klassiek maar bovenal persoonlijk ingericht. Screebe House ligt op ca 300 km / 4 uur en 30 minuten rijden van Dublin.